Mobilje moderne

x2 Një zyrë moderne me një dizajn inovativ të mobiluar me karrige lëkure të rehatshme ergonomike ose karrige pëlhure të personalizueshme me ngjyra, kolltuqe ekzekutive me rrota të rehatshme dhe një mbështetëse të lartë ergonomike dhe tavolina funksionale por pa humbur origjinalitetin. Këto janë elementë të thjeshtë që sigurisht që favorizojnë punën dhe e bëjnë atë më produktiv.Od fotelja na razvlačenja, preko beržera različitih dimenzija, do malih , slatkih fotelja sa ravnim linijama zgodnih za opremanje prostora manjih kvadratura ili poslovnih prostora.Mobilje Moderne Klasike Neoklasike etj. ., Elbasan, Albania. 1,032 likes · 1 talking about this. GARANCI CILESI KORREKTESI Nov 10, 2021 · Mobiljet moderne i referohen një stili specifik: Lëvizja Moderniste që filloi në fillim të viteve 1900 me shkollën e dizajnit Bauhaus. Këto dizajne ishin një rebelim kundër modeleve të zbukuruara që i paraprinë. Mendoni për modelet e art deco, dhe të gjitha lulëzimin dhe zbukurimet e tyre. Mobilje Mobiljet janë ndër elementët më të rëndësishëm të një shtëpie dhe më shpesh sesa një pasqyrim i vërtetë i njerëzve që jetojnë në të. Nga stili i shtratit tek ngjyra e karrigeve, çdo detaj i vogël bën një ndikim masiv, prandaj zgjedhja e mobiljeve të duhura për shtëpinë tuaj është thelbësore. Tavolina per sallon 2020. Kuzhina Një tavolinë e ulët dhe elegante...Fabrika e mobiljeve BELLINO ju ofron mobilje te kualitetit te larte, kuzhina moderne, dhoma gjumi, dyer te brendshme, divane, komoda, tavolina etj.. poboljšanje zaštite od buke i vibracija unutrašnjosti automobila. Premazi protiv šljunka izvorno su stvoreni kako bi povećali zaštitu podvozja i pragova automobila od negativnih utjecaja okoline.Faqja Kryesore » NOVA HOME | Arredim Shtëpie, Divane, Kënde, Tavolina Ngrënie. TRANSPORT. Në të Shqipërinë! BLI ME KËSTE. 0% interes për 6 muaj! OFERTA. Përfitoni ulje deri në 70% ! POROSIT ONLINE. +355 68 40 81 764.Kend divani per apartament. Kend divani per. Koncept Mobilje. Set bange me karrige per laborator rezistente ndaj elementeve kimike. Set bange me karrige per laborator rezistente ndaj elementeve. Emko. Frigorifer bari 320 L. Frigorifer bari 320. D&T Pajisje per bare dhe restorante.Mobilje moderne dhe klasike. Njoftime te Ngjashme. mario kolaveri; 0694731784; mario kolaveri; 0694731784 ... Fasadat e MDF - llojet kryesore, avantazhet dhe disavantazhet. Materialet moderne bëjnë të mundur prodhimin e mobiljeve të bukura. MDF fasadat janë një pllakë, prodhuar duke shtypur copëzat e vogla të shpërndara me shtimin e lidhësve organikë që nuk përmbajnë resina të dëmshme. Ato përdoren në prodhimin e mobiljeve dhe ... Kuzhina FuturisLinje moderne , me nje dizajn praktik dhe funksional ,per nje hapsire te mireorganizuar qe ben ekperiencen tuaj ne kuzhine akoma me te vecante !!! Kuzhina Ambra ... Mobilje e tualetit Sila eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike) Lavaman qeramike shkelqim te larte ngjyre e bardhe.Dollap me 2 sirtare ...MOBILJE MODERNE Relaterte emner Under et møte i København undertegnet 15 teleoperatører fra 13 europeiske land, inkludert Norge, en intensjonsavtale som førte til utviklingen av GSM. Resultatet av dette er at GSM-teknologien i dag benyttes av nesten 800 mobiloperatører i drøy 220 land, samt av en mengde selskaper som tilbyr utstyr og teknologier som støtter GSM.portmonto moderne ne shitje. Portmonto per sallone dhe modelet me te fundit te vitit 2020. Tashme keni nje vend ku mund te merrni mire dhe lire. Mobilje Tv ‘Unit Sideboard’. Kërko çmim. Përmasa: 147,2 x 42,0 x 48,1 cm. Ngjyra: e bardhë me detaj druri. Shtoje në listën e dëshirave. SKU: TVI 9214849DJ Kategori: Komodina, Mobilje. Përshkrim. Mobilja ‘Unit’ është një mobilje televizori praktike dhe e adaptueshme për çdo ambient. Ngjyra e bardhë dhe detajet e drurit e ... Le brez skrbi, v naši spletni trgovini boste brez težav našli kotne sedežne garniture za prav vsak ambient. Ponujamo vam namreč kakovostne vzmetene garniture iz blaga ali kombinacije blaga in usnja, ki prepričajo z dodatki, kot so izvlečni spalni deli, prostor za posteljnino ali obleke ter nastavljivi vzglavniki.MOB IN PEJË. Rr. “Beteja e Koshares” Tel: 038 535 018 / Ext: 139 Mob: 049 937 808. MOB IN PRIZREN. Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-të MOBILJE MODERNE Relaterte emner Under et møte i København undertegnet 15 teleoperatører fra 13 europeiske land, inkludert Norge, en intensjonsavtale som førte til utviklingen av GSM. Resultatet av dette er at GSM-teknologien i dag benyttes av nesten 800 mobiloperatører i drøy 220 land, samt av en mengde selskaper som tilbyr utstyr og ... MOB IN PEJË. Rr. "Beteja e Koshares" Tel: 038 535 018 / Ext: 139 Mob: 049 937 808. MOB IN PRIZREN. Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-tëFasadat e MDF - llojet kryesore, avantazhet dhe disavantazhet. Materialet moderne bëjnë të mundur prodhimin e mobiljeve të bukura. MDF fasadat janë një pllakë, prodhuar duke shtypur copëzat e vogla të shpërndara me shtimin e lidhësve organikë që nuk përmbajnë resina të dëmshme. Ato përdoren në prodhimin e mobiljeve dhe ... funktioniert hypnose Mobiljet moderne, me linjat e saj të pastra dhe stilin minimalist, pa asnjë zhurmë, janë shumë të lehta për tu gjetur, madje edhe për fëmijët. 1. IKEA IKEA.com - Faqja kryesore ndërkombëtare Burimi: IKEA.com. IKEA është përgjigja për prindërit që kërkojnë mobilje moderne, të lira dhe miqësore me mjedisin. Mobilje që jetojnë në një stil modern. Një tipar dallues i mobiljeve moderne është kombinimi i përsosjes në të me thjeshtësi dhe koncizitet. Të gjitha modelet kanë forma gjeometrike të qarta dhe rigoroze, dhe ndonjëherë asimetrike. Mungesa e aksesorëve në mobilje kompenson për pajisje origjinale për të. Mobilje Tv ‘Unit Sideboard’. Kërko çmim. Përmasa: 147,2 x 42,0 x 48,1 cm. Ngjyra: e bardhë me detaj druri. Shtoje në listën e dëshirave. SKU: TVI 9214849DJ Kategori: Komodina, Mobilje. Përshkrim. Mobilja ‘Unit’ është një mobilje televizori praktike dhe e adaptueshme për çdo ambient. Ngjyra e bardhë dhe detajet e drurit e ... Kend divani per apartament. Kend divani per. Koncept Mobilje. Set bange me karrige per laborator rezistente ndaj elementeve kimike. Set bange me karrige per laborator rezistente ndaj elementeve. Emko. Frigorifer bari 320 L. Frigorifer bari 320. D&T Pajisje per bare dhe restorante.Repertori i bizneseve ndertimore Shqiptare më i madhi në vend...Këtu mund të reklamoni firmat tuaja, ofertat speciale, ngjarjet si dhe oferta pune. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne. Gama e produkteve në kategorinë e kuzhinave është e shumllojshme dhe shumë funksionale për amvisat. Ndër modelet më të kërkuara janë: #Kuzhina klasike me punime druri, #Kuzhina klasike me kombinim, #Kuzhina me banko mermeri ose graniti, #Kuzhina kombinuar me ngjyra moderne, #Kuzhina ...Casa Magica Design si succesul acestui concept se datoreaza, in primul rand, metodei de lucru occidentale, dar si a solutiilor pe care le oferim. Atat pe site-ul casamagica.ro, cat si in showroomul nostru vei regasi o mare varietate de mobilier si decoratiuni interioare, purtand semnatura unor branduri celebre in design-ul international. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne. Gama e produkteve në kategorinë e kuzhinave është e shumllojshme dhe shumë funksionale për amvisat. Ndër modelet më të kërkuara janë: #Kuzhina klasike me punime druri, #Kuzhina klasike me kombinim, #Kuzhina me banko mermeri ose graniti, #Kuzhina kombinuar me ngjyra moderne, #Kuzhina ... Mobilje per Korridor | Mbajtese Kepucesh Moderne | Kepuce | Rafte mbajtese | Portmonto | 6 Kate | Dyqan Taxi | Blerje Online | | Kepucet jane pasioni juaj | Ne kemi nje zgjidhje te perkryer per ju | Atehere gjithcka qe ju duhet eshte nje raft kepucesh qe mban me shume sesa vetem disa pale.Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […] Mobilje (11) Klikoni këtu për të parë katalogun tonë. Puna jonë. Rreth Ne. NVI Furniture zhvillon produktet e veta duke përdorur forma moderne të dizajnit të përshtatura me stilin e jetës rastësore të botës së sotme. show. Rr. Nena Terezë Magjistraja Prishtine - Fushë Kosovë, Fushë Kosovë 12000Mobilje zyre online për të dekoruar vendin tuaj të punës me mobilje luksoze zyre të prodhuara në Itali. Zgjidhni nga një gamë e gjerë mobiljesh moderne zyre si karrige ergonomike, tavolina dizajni, kolltuqe zyre dhe tavolina takimesh. Modern mobilje: në modë, elegant dhe të rehatshme Ndjekin tendencat e fundit të modës jo vetëm mund të zgjedhin rrobat ose Gadgets në modë. Mobilje, llojet e mobiljeve mund të jenë të modës dhe për të përmbushur kërkesat e fundit të përdoruesve të sotëm. Llojet e mobiljeve moderne është shumë e ndryshme dhe progresive.Etiketat. Oferte 7 Oferte Mobilje 8 Oferte Hidrosanitare 11 Oferte Pllake Shtrimi 12 Oferte Pllake Veshje 33 Oferte Dhoma Gjumi 3. Apliko Filtrin Pastro Të Gjithë Filtrat. View Cart. Na Kontaktoni / Detajet. the hiding place singapore Mobilje moderne dhe klasike. Njoftime te Ngjashme. mario kolaveri; 0694731784; mario kolaveri; 0694731784 ... Bleni mobilje moderne dhe luksoze ... Bursa Mobile është një kompani e drejtë, e përgjegjshme dhe e përqendruar te konsumatori. Ne besojmë se çdo mobilje tregon një histori. Krijo tenden!Real Estate-mobilje moderne. Mobilje moderne and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find remax albania century 21 albania rolling hills lake view residences house for sale tirana Best place to buy property in Albania apartment for sale tirana albania future home residence cheap property in albania property for sale in borsh albania. Dizajne moderne Arritjet e reja! Minimalist Kitchen. Ideas. Loft Living Room. Ideas. Modern Art Office. Ideas. Provence Country Style ... Inspirimi juaj! Ne ofrojmë zgjedhje nga brendet më moderne. Adresa. Nobel Mobilje, Magjistrale Ferizaj-Prishtine, kilometri i parë, Ferizaj 70000. Kontakti [email protected] +38345404001 +38349396777 ...Mobiljet moderne i referohen një stili specifik: Lëvizja Moderniste që filloi në fillim të viteve 1900 me shkollën e dizajnit Bauhaus. Këto dizajne ishin një rebelim kundër modeleve të zbukuruara që i paraprinë. Mendoni për modelet e art deco, dhe të gjitha lulëzimin dhe zbukurimet e tyre.Mobilje për dhomën e gjumit shtrat ruajtje lëkure të zezë; Mobilje për dhomën e ndenjes ne stilin amerikan Sofa e pëlhurës me qoshe luksoze, Pëlhura pëlhurash të projektimit Chesterfield; Mobilje për shtëpi Moderne 3 shtrat divani prej pëlhure vendesh; Mobilje hoteli xhepi krevat dyshek dyshek me divan Ofron mobilje me cilësi të lartë me dizajn në trend me ndershmëri, krenari dhe origjinalitet. Ne jemi një biznes në pronësi private që dizajnon mobilje cilësore dhe të bazuara në vlera. Më shumë rreth nesh MODERNE; SAUNA & SPA. DUSH EMOCIONAL; HAMMAM; SAUNA; SPA; MATERIALE PLOTËSUESE. BOJAK / STUKO; HIDROIZOLUES; NGJITËS PLLAKASH; SILIKON ELIN INFINITY. Modele Unike Për Çdo Kategori Produkti. Elin Infinity operon ne tregun shqiptar prej disa vitesh ne fushen e tregtimit me shumice dhe pakice te pllakave dhe hidrosanitareve. ... MOBILJE. SAUNA ...Trendet moderne në mobilje janë të kënaqur me përdorimin e materialeve të cilësisë, ngjyrave të modës dhe klasike dhe skicave të hollësishme. Ndër varieteteve të shumta të mobiljeve modulare të veshur me rroba - kjo është ideale për ata që ende nuk kanë fituar një hapësirë të madhe jetese. Është shumë i ...MOB IN PEJË. Rr. "Beteja e Koshares" Tel: 038 535 018 / Ext: 139 Mob: 049 937 808. MOB IN PRIZREN. Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-tëJun 20, 2020 · MirLir.com: Mobilje në shitje në Lipjan - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Lipjan ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Pasi që kemi krijuar efikasitetin e punës sonë garantojmë në cilësinë e punës dhe produkteve tona, kjo është si rezultat i një pune të gjatë prej 20 vitesh. Kompania Ciao Berto është krijuar nga z. Ejup Krasniqi, në vitet e 90ta. Sot si biznes familjarë, bordi udhëhiqet nga Bekim Krasniqi, Bashkim Krasniqi dhe Blerim Krasniqi.Faqja Kryesore » NOVA HOME | Arredim Shtëpie, Divane, Kënde, Tavolina Ngrënie. TRANSPORT. Në të Shqipërinë! BLI ME KËSTE. 0% interes për 6 muaj! OFERTA. Përfitoni ulje deri në 70% ! POROSIT ONLINE. +355 68 40 81 764.Mobilje salloni të reja dhe të përdorura nga të gjitha llojet e mobiljeve në MerrJep.com. Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni mobilje për dhomë dite nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të ndërruar mobiljet dhe eterierin e shtëpisë suaj me çmimet më të volitshme në treg.. Blej dhe shit mobilje për dhomë dite në MerrJep.comVeshje moderne. Rendit sipas si ne veshje ashtu edhe ne stilimin e fl...Mobileria Doniki - Ferizaj, Ferizaj. 44,236 likes · 140 talking about this. Blerim Hasani tel: +383 44-172-032 Mobileria gjendet: Magjistralja : FERIZAJ - SHKUP. afër urës së madhe Ferizaj Mobilje për dhomën e gjumit shtrat ruajtje lëkure të zezë; Mobilje për dhomën e ndenjes ne stilin amerikan Sofa e pëlhurës me qoshe luksoze, Pëlhura pëlhurash të projektimit Chesterfield; Mobilje për shtëpi Moderne 3 shtrat divani prej pëlhure vendesh; Mobilje hoteli xhepi krevat dyshek dyshek me divan covered wagon camping in tennessee Tavolina: linj moderne dhe klasike, karrige, dhoma gjumi, kolltuqe, minibare, sogiorno, tavolina kompjuteri teper praktike dhe komode. ... Prodhon dyer t brendshme, kuzhina, dhoma gjumi p r f mij , mobilje p r bare, restorante, dyqane. Mobilje me porosi sipas k rkesave tuaja. Ju garantojm cil sin e teknologjis italiane, koh n dhe cmime ...portmonto moderne ne shitje. Portmonto per sallone dhe modelet me te fundit te vitit 2020. Tashme keni nje vend ku mund te merrni mire dhe lire. Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) Dollapi: 272 x 64 x 242 cm Komo: 128 x 46 x 79 cm Komodina: 59 x 38 x 41 cm Pasqyra: 100 x 2 x 69 cm Krevat: 160 × 190 cm. x Ne cmim nuk perfshihet zgara e krevatit dhe dysheku. MOBILJE MODERNE Relaterte emner Under et møte i København undertegnet 15 teleoperatører fra 13 europeiske land, inkludert Norge, en intensjonsavtale som førte til utviklingen av GSM. Showing 1 - 15 of 17 items. Compare (0) Rruga "Hamdi Pepa" Ish Parku Industrise, Tirane. 042 233 430 / 068 20 76 856. [email protected] "Mi-am dorit transformarea pensiunii noastre intr-un hotel boutique in care stilul sa se implineasca cu bunul gust si simt artistic. Designerii si arhitectii Casa Magica Design au fost alaturi de noi de la inceput si pana la montarea mobilierului Italian cu adevarat exceptional "Casa Magica Design si succesul acestui concept se datoreaza, in primul rand, metodei de lucru occidentale, dar si a solutiilor pe care le oferim. Atat pe site-ul casamagica.ro, cat si in showroomul nostru vei regasi o mare varietate de mobilier si decoratiuni interioare, purtand semnatura unor branduri celebre in design-ul international. Fabrika e mobileve Graniti shpk është një kompani që operon në treg që nga viti 1982 në shitjene mobileve, ndërsa që nga viti 1995 në prodhimin e mobileve, në fillim me një prodhim me kapacitet të vogël kurse tani me një siperfaqe të prodhimit 5000 m2 dhe showroom 4500 m2. Casa Magica Design si succesul acestui concept se datoreaza, in primul rand, metodei de lucru occidentale, dar si a solutiilor pe care le oferim. Atat pe site-ul casamagica.ro, cat si in showroomul nostru vei regasi o mare varietate de mobilier si decoratiuni interioare, purtand semnatura unor branduri celebre in design-ul international. Mobilje zyre online për të dekoruar vendin tuaj të punës me mobilje luksoze zyre të prodhuara në Itali. Zgjidhni nga një gamë e gjerë mobiljesh moderne zyre si karrige ergonomike, tavolina dizajni, kolltuqe zyre dhe tavolina takimesh. Etiketat. Oferte 7 Oferte Mobilje 8 Oferte Hidrosanitare 11 Oferte Pllake Shtrimi 12 Oferte Pllake Veshje 33 Oferte Dhoma Gjumi 3. Apliko Filtrin Pastro Të Gjithë Filtrat. View Cart. Na Kontaktoni / Detajet. Dizajne moderne Arritjet e reja! Minimalist Kitchen. Ideas. Loft Living Room. Ideas. Modern Art Office. Ideas. Provence Country Style ... Inspirimi juaj! Ne ofrojmë zgjedhje nga brendet më moderne. Adresa. Nobel Mobilje, Magjistrale Ferizaj-Prishtine, kilometri i parë, Ferizaj 70000. Kontakti [email protected] +38345404001 +38349396777 ...+383 (0) 44 355 655 | +383 (0) 49 355 655 | [email protected] moderne , cilesore dhe me cmime te arsyeshme . Posted by Unknown atMobilje që jetojnë në një stil modern. Një tipar dallues i mobiljeve moderne është kombinimi i përsosjes në të me thjeshtësi dhe koncizitet. Të gjitha modelet kanë forma gjeometrike të qarta dhe rigoroze, dhe ndonjëherë asimetrike. Mungesa e aksesorëve në mobilje kompenson për pajisje origjinale për të.Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Dardania afër PTK Banesa është komplet e mobiluar, me mundsi behen disa ndryshime ne orendi Struktura e Banesës * Sipërfaqe 68m2 neto, kati i 3 * Sallon * Kuzhinë * Koridor * Dy dhoma gjumi * Banjo * Ballkon Cmimi 330 euro ID Q1170 Na kontaktoni : +383 44 780 999 / +383 45 347 047 [email protected] www ...Mobilje Moderne Klasike Neoklasike etj. ., Elbasan, Albania. 1,032 likes · 1 talking about this. GARANCI CILESI KORREKTESIKende klasike dhe moderne te nje cilesie te larte ne durres. Te gjitha kendet ofrohen me porosi sipas kerkesave tuaja. Porosit online Mobilje per Korridor | Mbajtese Kepucesh Moderne | Kepuce | Rafte mbajtese | Portmonto | 6 Kate | Dyqan Taxi | Blerje Online | | Kepucet jane pasioni juaj | Ne kemi nje zgjidhje te perkryer per ju | Atehere gjithcka qe ju duhet eshte nje raft kepucesh qe mban me shume sesa vetem disa pale.Cilësi Korrektësi Më shumë produkte në galeritë tona Kuzhina Stile kuzhinash te ndryshme sipas nevojes Kerkoni cmime te lira por nuk mund ti gjeni? Jemi ketu per ju per tju ndihmuar. Shiko galerine Etazher bibliotekë Ndihuni krenar me shtepine tuaj Kerkoni cmime te lira por nuk mund ti gjeni? Jemi ketu per ju per tju […] Mobilier rattan si bambus. Exotic in forma si culoare, deosebit de rezistent si confortabil, mobilierul din rattan reprezinta o alternativa fericita pentru noile amenajari de interior si terase, atat pentru locuinte cat si pentru hoteluri, restaurante si cofetarii, asigurand un grad sporit de confort si originalitate. Colectia SECAN – in ... Veshje moderne. Rendit sipas si ne veshje ashtu edhe ne stilimin e fl...Mobilje për Shtëpi & Dekorim; Kuzhina Moderne dhe Mobilje tjera. Anonim Shitësi që nga 01.03.2019. Shpallje tjera nga Shitësi. Shteti. Kosova. Qyteti. ... Kuzhina Moderne dhe Mobilje tjera.Mobilje moderne veshur me susta për dhomën e ndenjes. Më të rëndësishme janë qoshet divan L-formë dhe U-formë. Ata janë të mëdha për dhoma te bollshme dhe theksojnë sigurinë e pronarëve. Për një dhomë të të rinjve, ju mund të merrni karrige të buta, sofas me ngjyrë kompakt dhe buzë të rehatshme. MOBILJE - eleganceHOME_Albania. Kryefaqja Mobilje. Duke shfaqur 1-12 nga 229 rezultate në total. Filtra. E shitur.Mobiljet moderne, me linjat e saj të pastra dhe stilin minimalist, pa asnjë zhurmë, janë shumë të lehta për tu gjetur, madje edhe për fëmijët. 1. IKEA IKEA.com - Faqja kryesore ndërkombëtare Burimi: IKEA.com. IKEA është përgjigja për prindërit që kërkojnë mobilje moderne, të lira dhe miqësore me mjedisin. Aktualisht, mobiljet e brendshme si dhe mobiljet e dizajnuara për të pajisur hapësirat e jashtme janë disi të vështira për t'u zgjedhur në Kend divani per apartament. Kend divani per. Koncept Mobilje. Set bange me karrige per laborator rezistente ndaj elementeve kimike. Set bange me karrige per laborator rezistente ndaj elementeve. Emko. Frigorifer bari 320 L. Frigorifer bari 320. D&T Pajisje per bare dhe restorante.Le brez skrbi, v naši spletni trgovini boste brez težav našli kotne sedežne garniture za prav vsak ambient. Ponujamo vam namreč kakovostne vzmetene garniture iz blaga ali kombinacije blaga in usnja, ki prepričajo z dodatki, kot so izvlečni spalni deli, prostor za posteljnino ali obleke ter nastavljivi vzglavniki.+383 (0) 44 355 655 | +383 (0) 49 355 655 | [email protected] Mobilje që jetojnë në një stil modern. Një tipar dallues i mobiljeve moderne është kombinimi i përsosjes në të me thjeshtësi dhe koncizitet. Të gjitha modelet kanë forma gjeometrike të qarta dhe rigoroze, dhe ndonjëherë asimetrike. Mungesa e aksesorëve në mobilje kompenson për pajisje origjinale për të. Mobilje te thjeshta dhe funksionale Karakteristike e rëndësishme e mobiljeve moderne është të jenë te thjeshta dhe funksionale. Në shtëpitë e stilit modern, shpesh do të shihni mobilje ne vija te drejta, pa detaje dhe me dollape për ti vendosur sendet që nuk nevojiten për perdorimin e përditshëm duke i mbajtur kështu larg syve në mënyrë që hapësira të duket e rregullt.Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […]Projektimet tona të dhomave të ngrënies duke theksuar thjeshtësinë dhe përjetësinë janë paraqitur për ju në dyqanet e Nill`s për t'i zbuluar nga afër. Le të krijojmë së bashku një qëndrim artistik në hapësirat e jetesës. Modelet tona të dhomës së ngrënies; Përbëhet nga një konsol, tavolinë, karrige dhe mund ta ... Mobilje Mobiljet janë ndër elementët më të rëndësishëm të një shtëpie dhe më shpesh sesa një pasqyrim i vërtetë i njerëzve që jetojnë në të. Nga stili i shtratit tek ngjyra e karrigeve, çdo detaj i vogël bën një ndikim masiv, prandaj zgjedhja e mobiljeve të duhura për shtëpinë tuaj është thelbësore. Jun 20, 2020 · MirLir.com: Mobilje në shitje në Lipjan - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Lipjan ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Jun 20, 2020 · MirLir.com: Mobilje në shitje në Lipjan - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Lipjan ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Aug 04, 2021 · Mobilje te thjeshta dhe funksionale. Karakteristike e rëndësishme e mobiljeve moderne është të jenë te thjeshta dhe funksionale. Në shtëpitë e stilit modern, shpesh do të shihni mobilje ne vija te drejta, pa detaje dhe me dollape për ti vendosur sendet që nuk nevojiten për perdorimin e përditshëm duke i mbajtur kështu larg syve në mënyrë që hapësira të duket e rregullt. Real Estate-mobilje moderne. Mobilje moderne and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find remax albania century 21 albania rolling hills lake view residences house for sale tirana Best place to buy property in Albania apartment for sale tirana albania future home residence cheap property in albania property for sale in borsh albania.Dhomat janë të dekoruara me shije në stilin elegant, me ngjyra neutrale dhe të pajisura me mobilje moderne. Peizazhe të mrekullueshme janë duke pritur që ju t'i eksploroni. Të gjitha dhomat kanë pamje nga deti ose pamje nga lulishtja dhe janë të pajisura plotësisht me: Kondicioner, Minibar, kasafortë, LCD TV, Key-Card dhe ...Fabrika e mobileve Graniti shpk është një kompani që operon në treg që nga viti 1982 në shitjene mobileve, ndërsa që nga viti 1995 në prodhimin e mobileve, në fillim me një prodhim me kapacitet të vogël kurse tani me një siperfaqe të prodhimit 5000 m2 dhe showroom 4500 m2.Mobiljet moderne, me linjat e saj të pastra dhe stilin minimalist, pa asnjë zhurmë, janë shumë të lehta për tu gjetur, madje edhe për fëmijët. 1. IKEA IKEA.com - Faqja kryesore ndërkombëtare Burimi: IKEA.com. IKEA është përgjigja për prindërit që kërkojnë mobilje moderne, të lira dhe miqësore me mjedisin. Aug 04, 2021 · Mobilje te thjeshta dhe funksionale. Karakteristike e rëndësishme e mobiljeve moderne është të jenë te thjeshta dhe funksionale. Në shtëpitë e stilit modern, shpesh do të shihni mobilje ne vija te drejta, pa detaje dhe me dollape për ti vendosur sendet që nuk nevojiten për perdorimin e përditshëm duke i mbajtur kështu larg syve në mënyrë që hapësira të duket e rregullt. Mobilje moderne , cilesore dhe me cmime te arsyeshme . Posted by Unknown atUlje - 10%. 579€. Me ofertën e dhomes Smart ju do të përfitoni: dollapin cm. 240 x 52 x 240h (6 Kanata), komone cm 90 .. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators ... About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators ... Fabrika e mobiljeve BELLINO ju ofron mobilje te kualitetit te larte, kuzhina moderne, dhoma gjumi, dyer te brendshme, divane, komoda, tavolina etj.. poboljšanje zaštite od buke i vibracija unutrašnjosti automobila. Premazi protiv šljunka izvorno su stvoreni kako bi povećali zaštitu podvozja i pragova automobila od negativnih utjecaja okoline.Casa Magica Design si succesul acestui concept se datoreaza, in primul rand, metodei de lucru occidentale, dar si a solutiilor pe care le oferim. Atat pe site-ul casamagica.ro, cat si in showroomul nostru vei regasi o mare varietate de mobilier si decoratiuni interioare, purtand semnatura unor branduri celebre in design-ul international. Od fotelja na razvlačenja, preko beržera različitih dimenzija, do malih , slatkih fotelja sa ravnim linijama zgodnih za opremanje prostora manjih kvadratura ili poslovnih prostora.Mobilje moderne. Llojet e mobiljeve dhe karakteristikat e tyre kryesore dhomë të gjallë asnjë, dhe shpesh banimi, nëse ajo është një zyrë standard apo një shtëpi komode kafe, nuk mund të bëjë pa subjektin më të rëndësishme të brendshme, të tilla si mobilje. Lloje të ndryshme të mobiljeve për pamjen e saj për qëllim, dizajn. Llojet e mobiljeve. Kuzhina FuturisLinje moderne , me nje dizajn praktik dhe funksional ,per nje hapsire te mireorganizuar qe ben ekperiencen tuaj ne kuzhine akoma me te vecante !!! Kuzhina Ambra ... Mobilje e tualetit Sila eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike) Lavaman qeramike shkelqim te larte ngjyre e bardhe.Dollap me 2 sirtare ...inspire hidrosanitare ËshtË njË kompani me njË eksperiencË 20 vjeÇare nË tregun shqiptar nË fushËn e hidrosanitareve. ne kemi si mision kryesor qË tË ofrojme produktet mË tË mira tË tregut ndËrkombËtar, tË pËrballueshme dhe moderne, duke kuptuar mË sË miri nevojat e konsumatorËve pËr sigurinË dhe rehatinË nË shtËpi, sidomos duke respektuar parimet e korrektËsisË dhe ... Mobilje (11) Klikoni këtu për të parë katalogun tonë. Puna jonë. Rreth Ne. NVI Furniture zhvillon produktet e veta duke përdorur forma moderne të dizajnit të përshtatura me stilin e jetës rastësore të botës së sotme. show. Rr. Nena Terezë Magjistraja Prishtine - Fushë Kosovë, Fushë Kosovë 12000Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Dhoma gjumi moderne. Ҫdo gjë për rehatinë tuaj. Në modelet tona të dhomave të gjumit matrimoniale, janë të ofruara në kategorit moderne. Ju mund të ideoni edhe stilin tuaj personal. Ne prodhojmë me cilësi çdo detaj Modelet e ofruara për dhomat moderne Konceptimi […]Home / MOBILJE / KUZHINA / Kuzhina Moderne. ESSENZA ISLA LINEA LUNGOMARE PARAGON PURA QUADRA RIVIERA TALEA BILLA FLAGSHIP KASHAR. Cel: +355 68 90 72 006. Email: [email protected] Autostrada Tiranë-Durrës Km 7, Kashar. Me teper… BILLA KAVAJË. Cel: +355 68 90 37 851. Email: [email protected] ...portmonto moderne ne shitje. Portmonto per sallone dhe modelet me te fundit te vitit 2020. Tashme keni nje vend ku mund te merrni mire dhe lire. Fabrika e mobileve Graniti shpk është një kompani që operon në treg që nga viti 1982 në shitjene mobileve, ndërsa që nga viti 1995 në prodhimin e mobileve, në fillim me një prodhim me kapacitet të vogël kurse tani me një siperfaqe të prodhimit 5000 m2 dhe showroom 4500 m2.Bleni mobilje moderne dhe luksoze ... Bursa Mobile është një kompani e drejtë, e përgjegjshme dhe e përqendruar te konsumatori. Ne besojmë se çdo mobilje tregon një histori. Krijo tenden!Prishtinë. Rr. L.Selo.1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë +383 45 520 205Kompania, filloi si një prodhues i vogël i mobilierisë në vitin 1957, në një shitore të vogël artizanale dhe gjatë viteve u zhvillua në një kompani moderne. Sot, Gacaferi zotëron teknologjinë më moderne në mbarë botën dhe partneritetin ekskluziv me disa nga mobileritë më prestigjioze ndërkombëtare. Veshje moderne. Rendit sipas si ne veshje ashtu edhe ne stilimin e fl...Mobilje Moderne Klasike Neoklasike etj. ., Elbasan, Albania. 1,032 likes · 1 talking about this. GARANCI CILESI KORREKTESIModerne & Funksionale. Ne prodhojmë mobilje të bukura, elegante dhe funksionale përshtatur për individë apo biznese. Përzgjidhni mundësi. Arte White 85 cm. € 1.00. € 1.00. 85 cm. Përzgjidhni mundësi. Arte White 100 cm. Mobilje për dhomën e gjumit shtrat ruajtje lëkure të zezë; Mobilje për dhomën e ndenjes ne stilin amerikan Sofa e pëlhurës me qoshe luksoze, Pëlhura pëlhurash të projektimit Chesterfield; Mobilje për shtëpi Moderne 3 shtrat divani prej pëlhure vendesh; Mobilje hoteli xhepi krevat dyshek dyshek me divan sushi by m instagram Od fotelja na razvlačenja, preko beržera različitih dimenzija, do malih , slatkih fotelja sa ravnim linijama zgodnih za opremanje prostora manjih kvadratura ili poslovnih prostora.Mobilier rattan si bambus. Exotic in forma si culoare, deosebit de rezistent si confortabil, mobilierul din rattan reprezinta o alternativa fericita pentru noile amenajari de interior si terase, atat pentru locuinte cat si pentru hoteluri, restaurante si cofetarii, asigurand un grad sporit de confort si originalitate. Colectia SECAN - in ...MirLir.com: Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. ... Kuzhina moderne dhoma Gjumi Viber +38344 799-989. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Malisheve Sot, 15:12.Kompania, filloi si një prodhues i vogël i mobilierisë në vitin 1957, në një shitore të vogël artizanale dhe gjatë viteve u zhvillua në një kompani moderne. Sot, Gacaferi zotëron teknologjinë më moderne në mbarë botën dhe partneritetin ekskluziv me disa nga mobileritë më prestigjioze ndërkombëtare. Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) Dollapi: 272 x 64 x 242 cm Komo: 128 x 46 x 79 cm Komodina: 59 x 38 x 41 cm Pasqyra: 100 x 2 x 69 cm Krevat: 160 × 190 cm. x Ne cmim nuk perfshihet zgara e krevatit dhe dysheku. BOJE E BARDHE 10%. ALCEA është një kompani udhëheqëse në sektorin e veshjeve të dedikuar për rishitje, industri dhe lyerje industriale, me sistemet e saj të bojës së fundit GEOCOLOR® dhe SMALTOSISTEM®. ALCEA është një kompani moderne me një sistem autoprodhues të bazuar në produkte gjysëm të gatshme. Prodhimi bazohet në ...MOBILJE MODERNE Relaterte emner Under et møte i København undertegnet 15 teleoperatører fra 13 europeiske land, inkludert Norge, en intensjonsavtale som førte til utviklingen av GSM. Dec 18, 2021 · Mobilje për Shtëpi & Dekorim; Kuzhina Moderne dhe Mobilje tjera. Anonim Shitësi që nga 01.03.2019. ... Kuzhina Moderne dhe Mobilje tjera. 400 ,00 € ... Prishtinë. Rr. L.Selo.1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë +383 45 520 205 LIVING YORK 2 ALB LUCIOS 276X46X190 cm. 1 970,00 lei. În stoc Gratuit. 55. 2 970,00 lei. În stoc. 52. 9 MOBILJE IKONIKE TË PROJEKTUARA NGA ARKITEKTËT ... Kthesa moderne e çiftit Eames për një karrige klubi të shekullit të 19-të jo vetëm që i ka rezistuar kohës për më shumë se 50 vjet, por është bërë një nga modelet më të rëndësishme të mobiljeve të shekullit të 20-të. Kur po zhvillonin konceptin për karrigen, Charles ...Kuzhina të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni kuzhina me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Kërkoni shpallje për kuzhina të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të kuzhinave klasike, kuzhinave prej druri, kuzhinave të thjeshta dhe modele tjera në mesin e 4.185 shpalljeve për kuzhina në gjithë Kosovën.Mobilje per Korridor | Mbajtese Kepucesh Moderne | Kepuce | Rafte mbajtese | Portmonto | 6 Kate | Dyqan Taxi | Blerje Online | | Kepucet jane pasioni juaj | Ne kemi nje zgjidhje te perkryer per ju | Atehere gjithcka qe ju duhet eshte nje raft kepucesh qe mban me shume sesa vetem disa pale.Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […]MOBILJE - eleganceHOME_Albania. Kryefaqja Mobilje. Duke shfaqur 1-12 nga 229 rezultate në total. Filtra. E shitur. summon wildfire spirit Mobilje Moderne Klasike Neoklasike etj. ., Elbasan, Albania. 1,032 likes · 1 talking about this. GARANCI CILESI KORREKTESI Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […] Modern mobilje: në modë, elegant dhe të rehatshme Ndjekin tendencat e fundit të modës jo vetëm mund të zgjedhin rrobat ose Gadgets në modë. Mobilje, llojet e mobiljeve mund të jenë të modës dhe për të përmbushur kërkesat e fundit të përdoruesve të sotëm. Llojet e mobiljeve moderne është shumë e ndryshme dhe progresive.Kuzhina të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni kuzhina me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Kërkoni shpallje për kuzhina të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të kuzhinave klasike, kuzhinave prej druri, kuzhinave të thjeshta dhe modele tjera në mesin e 4.185 shpalljeve për kuzhina në gjithë Kosovën.Shtëpia e mobileve MOB IN tanimë është zgjeruar edhe në tregun ndërkombëtar. Në bashkëpunim me aleatet e saj në Evropë, BAUFORMAT, MOB IN ju ofron kuzhina kualitative për Gjermani dhe po ashtu për të gjitha shtetet e Bashkimit Evropian.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators ... Mobilje zyre online për të dekoruar vendin tuaj të punës me mobilje luksoze zyre të prodhuara në Itali. Zgjidhni nga një gamë e gjerë mobiljesh moderne zyre si karrige ergonomike, tavolina dizajni, kolltuqe zyre dhe tavolina takimesh. Mobilje moderne dhe klasike. Njoftime te Ngjashme. mario kolaveri; 0694731784; mario kolaveri; 0694731784 ... Etiketat. Oferte 7 Oferte Mobilje 8 Oferte Hidrosanitare 11 Oferte Pllake Shtrimi 12 Oferte Pllake Veshje 33 Oferte Dhoma Gjumi 3. Apliko Filtrin Pastro Të Gjithë Filtrat. View Cart. Na Kontaktoni / Detajet. Mobileria Doniki - Ferizaj, Ferizaj. 44,236 likes · 140 talking about this. Blerim Hasani tel: +383 44-172-032 Mobileria gjendet: Magjistralja : FERIZAJ - SHKUP. afër urës së madhe FerizajShperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Dhoma gjumi moderne. Ҫdo gjë për rehatinë tuaj. Në modelet tona të dhomave të gjumit matrimoniale, janë të ofruara në kategorit moderne. Ju mund të ideoni edhe stilin tuaj personal. Ne prodhojmë me cilësi çdo detaj Modelet e ofruara për dhomat moderne Konceptimi […]Aug 04, 2021 · Mobilje te thjeshta dhe funksionale. Karakteristike e rëndësishme e mobiljeve moderne është të jenë te thjeshta dhe funksionale. Në shtëpitë e stilit modern, shpesh do të shihni mobilje ne vija te drejta, pa detaje dhe me dollape për ti vendosur sendet që nuk nevojiten për perdorimin e përditshëm duke i mbajtur kështu larg syve në mënyrë që hapësira të duket e rregullt. Trendet moderne në mobilje janë të kënaqur me përdorimin e materialeve të cilësisë, ngjyrave të modës dhe klasike dhe skicave të hollësishme. Ndër varieteteve të shumta të mobiljeve modulare të veshur me rroba - kjo është ideale për ata që ende nuk kanë fituar një hapësirë të madhe jetese. Është shumë i ...Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolorMobilje te thjeshta dhe funksionale Karakteristike e rëndësishme e mobiljeve moderne është të jenë te thjeshta dhe funksionale. Në shtëpitë e stilit modern, shpesh do të shihni mobilje ne vija te drejta, pa detaje dhe me dollape për ti vendosur sendet që nuk nevojiten për perdorimin e përditshëm duke i mbajtur kështu larg syve në mënyrë që hapësira të duket e rregullt.Kende klasike dhe moderne te nje cilesie te larte ne durres. Te gjitha kendet ofrohen me porosi sipas kerkesave tuaja. Porosit online Aug 04, 2021 · Mobilje te thjeshta dhe funksionale. Karakteristike e rëndësishme e mobiljeve moderne është të jenë te thjeshta dhe funksionale. Në shtëpitë e stilit modern, shpesh do të shihni mobilje ne vija te drejta, pa detaje dhe me dollape për ti vendosur sendet që nuk nevojiten për perdorimin e përditshëm duke i mbajtur kështu larg syve në mënyrë që hapësira të duket e rregullt. Casa Magica Design si succesul acestui concept se datoreaza, in primul rand, metodei de lucru occidentale, dar si a solutiilor pe care le oferim. Atat pe site-ul casamagica.ro, cat si in showroomul nostru vei regasi o mare varietate de mobilier si decoratiuni interioare, purtand semnatura unor branduri celebre in design-ul international. Mobilje klasike, minimaliste dhe moderne Produkte unike, me një stil modern, Jepi vetes një ndjenjë rehatie Lexo më shumë Dhoma gjumi për të rritur dhe për femijë Cilësia e një shërbimi ose produkti nuk është ajo që ti ke futur në të. Eshtë ajo qfarë konsumatori del prej saj. Lexo më shumë Mbushni shtëpinë tuaj … Ballina Read More »Mobilje për shtëpi Moderne 3 shtrat divani prej pëlhure vendesh; Mobilje hoteli xhepi krevat dyshek dyshek me divan; NA KONTAKTONI. Mobilje Baotian Co, Ltd. [email protected] +86-757-25339981 Nr.3 Rruga Chengcai, Qyteti i Madh, Shunde Disttrict, Qyteti Foshan, Guangdong. KinëSed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolorTavolina per sallon 2020. Kuzhina Një tavolinë e ulët dhe elegante...Mobilje te thjeshta dhe funksionale Karakteristike e rëndësishme e mobiljeve moderne është të jenë te thjeshta dhe funksionale. Në shtëpitë e stilit modern, shpesh do të shihni mobilje ne vija te drejta, pa detaje dhe me dollape për ti vendosur sendet që nuk nevojiten për perdorimin e përditshëm duke i mbajtur kështu larg syve në mënyrë që hapësira të duket e rregullt.Real Estate-mobilje moderne. Mobilje moderne and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find remax albania century 21 albania rolling hills lake view residences house for sale tirana Best place to buy property in Albania apartment for sale tirana albania future home residence cheap property in albania property for sale in borsh albania. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators ...Rruga Don Bosko (Kompleksi Don Bosko), Tiranë Albania Prestige Home, Autostrada Tiranë-Durrës Vora 1032 Albania +355 68 90 21 950 [email protected] www.aran.al Mobilier rattan si bambus. Exotic in forma si culoare, deosebit de rezistent si confortabil, mobilierul din rattan reprezinta o alternativa fericita pentru noile amenajari de interior si terase, atat pentru locuinte cat si pentru hoteluri, restaurante si cofetarii, asigurand un grad sporit de confort si originalitate. Colectia SECAN – in ... Real Estate-mobilje moderne. Mobilje moderne and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find remax albania century 21 albania rolling hills lake view residences house for sale tirana Best place to buy property in Albania apartment for sale tirana albania future home residence cheap property in albania property for sale in borsh albania. Fabrika e mobileve Graniti shpk është një kompani që operon në treg që nga viti 1982 në shitjene mobileve, ndërsa që nga viti 1995 në prodhimin e mobileve, në fillim me një prodhim me kapacitet të vogël kurse tani me një siperfaqe të prodhimit 5000 m2 dhe showroom 4500 m2. MOB IN PEJË. Rr. “Beteja e Koshares” Tel: 038 535 018 / Ext: 139 Mob: 049 937 808. MOB IN PRIZREN. Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-të Faqja Kryesore » NOVA HOME | Arredim Shtëpie, Divane, Kënde, Tavolina Ngrënie. TRANSPORT. Në të Shqipërinë! BLI ME KËSTE. 0% interes për 6 muaj! OFERTA. Përfitoni ulje deri në 70% ! POROSIT ONLINE. +355 68 40 81 764.Mobilje koridori. Ndarëse ambienti; Mobilje koridori (Portmando) Rafte këpucësh; Varëse rrobash dhe mbajtëse çadrash; Pasqyra për koridor; Pasqyra muri; Mobilje për dhomë gjumi. Dhoma gjumi; Dollapë rrobash; Krevatë; Komo dhe Komodina; Mbajtëse dyshekësh; Dyshekë dhe Mbishtresa; Magazinim dhe Organizim; Mobilje kuzhine dhe ... Kende klasike dhe moderne te nje cilesie te larte ne durres. Te gjitha kendet ofrohen me porosi sipas kerkesave tuaja. Porosit online Dhoma Gjumit Bela është gjithçka dhoma juaj ka nevojë. Dizenjuar dhe punuar me kujdesin më të madh kjo dhomë ka cilësi të garantuar. Në set përfshihet 1 dollap, 1 komo, 2 komedina, dhe 1 krevat.Foto dhe video nga shtëpia e Hillary Duff ku bashkohet fshati dhe qyteti. Ku ka edhe pishinë, edhe kotec pulash. Ku ka edhe dru të papërpunuar, edhe mobilje moderne. Ajo zbulon shtëpinë që e ka arreduar dy herë në 8 vjet dhe fiksimin për të Artikullin e gjeni në linkun në bio 👆 ose në InstaStory #tiranapost.al.Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj. Per me shume informacion ose rezervime: Tel +355 698801181 Instagram: @choosebalkans Facebook: Choose ...Mobilje të veshur për dhomën e ndenjes në një stil modern . Nëse për ju forma të papranueshme të harlisur dhe një bollëk dekor në dhomën e ndenjes, atëherë brendshme moderne pragmatike është pikërisht ajo që ju nevojitet. Paleta e ngjyrave të mobiljeve moderne karakterizohet nga hije të lehta.Mobilje Moderne Klasike Neoklasike etj. ., Elbasan, Albania. 1,032 likes · 1 talking about this. GARANCI CILESI KORREKTESIMobilier rattan si bambus. Exotic in forma si culoare, deosebit de rezistent si confortabil, mobilierul din rattan reprezinta o alternativa fericita pentru noile amenajari de interior si terase, atat pentru locuinte cat si pentru hoteluri, restaurante si cofetarii, asigurand un grad sporit de confort si originalitate. Colectia SECAN - in ...Cilësi Korrektësi Më shumë produkte në galeritë tona Kuzhina Stile kuzhinash te ndryshme sipas nevojes Kerkoni cmime te lira por nuk mund ti gjeni? Jemi ketu per ju per tju ndihmuar. Shiko galerine Etazher bibliotekë Ndihuni krenar me shtepine tuaj Kerkoni cmime te lira por nuk mund ti gjeni? Jemi ketu per ju per tju […] Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) Dollapi: 272 x 64 x 242 cm Komo: 128 x 46 x 79 cm Komodina: 59 x 38 x 41 cm Pasqyra: 100 x 2 x 69 cm Krevat: 160 × 190 cm. x Ne cmim nuk perfshihet zgara e krevatit dhe dysheku. Mobilje Moderne Klasike Neoklasike etj. ., Elbasan, Albania. 1,032 likes · 1 talking about this. GARANCI CILESI KORREKTESI Mobilje me cmimet me te mira ne treg ! Dhoma gjumi, Kende, Divane, Mobilje TV, Tavolina, Karrige, Kuzhina me porosi, Mobilje Tualeti etj. ... Dhoma moderne LEA Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollap: 272 x 64 x 242 cm Krevat: 160×190 cm Komo: 128 x 46 x 80 cm Komodine: 60 x 38 x 40 cm Pasqyre: 100 x 70 cm .MOBILJE MODERNE Relaterte emner Under et møte i København undertegnet 15 teleoperatører fra 13 europeiske land, inkludert Norge, en intensjonsavtale som førte til utviklingen av GSM. Resultatet av dette er at GSM-teknologien i dag benyttes av nesten 800 mobiloperatører i drøy 220 land, samt av en mengde selskaper som tilbyr utstyr og ... Fasadat e MDF - llojet kryesore, avantazhet dhe disavantazhet. Materialet moderne bëjnë të mundur prodhimin e mobiljeve të bukura. MDF fasadat janë një pllakë, prodhuar duke shtypur copëzat e vogla të shpërndara me shtimin e lidhësve organikë që nuk përmbajnë resina të dëmshme. Ato përdoren në prodhimin e mobiljeve dhe ... Mobilje që jetojnë në një stil modern. Një tipar dallues i mobiljeve moderne është kombinimi i përsosjes në të me thjeshtësi dhe koncizitet. Të gjitha modelet kanë forma gjeometrike të qarta dhe rigoroze, dhe ndonjëherë asimetrike. Mungesa e aksesorëve në mobilje kompenson për pajisje origjinale për të. Rruga Don Bosko (Kompleksi Don Bosko), Tiranë Albania Prestige Home, Autostrada Tiranë-Durrës Vora 1032 Albania +355 68 90 21 950 [email protected] www.aran.al MOBILJE - eleganceHOME_Albania. Kryefaqja Mobilje. Duke shfaqur 1-12 nga 229 rezultate në total. Filtra. E shitur.Fasadat e MDF - llojet kryesore, avantazhet dhe disavantazhet. Materialet moderne bëjnë të mundur prodhimin e mobiljeve të bukura. MDF fasadat janë një pllakë, prodhuar duke shtypur copëzat e vogla të shpërndara me shtimin e lidhësve organikë që nuk përmbajnë resina të dëmshme. Ato përdoren në prodhimin e mobiljeve dhe ...+383 (0) 44 355 655 | +383 (0) 49 355 655 | [email protected] Kryesore » NOVA HOME | Arredim Shtëpie, Divane, Kënde, Tavolina Ngrënie. TRANSPORT. Në të Shqipërinë! BLI ME KËSTE. 0% interes për 6 muaj! OFERTA. Përfitoni ulje deri në 70% ! POROSIT ONLINE. +355 68 40 81 764.Le brez skrbi, v naši spletni trgovini boste brez težav našli kotne sedežne garniture za prav vsak ambient. Ponujamo vam namreč kakovostne vzmetene garniture iz blaga ali kombinacije blaga in usnja, ki prepričajo z dodatki, kot so izvlečni spalni deli, prostor za posteljnino ali obleke ter nastavljivi vzglavniki.Kend divani per apartament. Kend divani per. Koncept Mobilje. Set bange me karrige per laborator rezistente ndaj elementeve kimike. Set bange me karrige per laborator rezistente ndaj elementeve. Emko. Frigorifer bari 320 L. Frigorifer bari 320. D&T Pajisje per bare dhe restorante.Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Dhoma gjumi moderne. Ҫdo gjë për rehatinë tuaj. Në modelet tona të dhomave të gjumit matrimoniale, janë të ofruara në kategorit moderne. Ju mund të ideoni edhe stilin tuaj personal. Ne prodhojmë me cilësi çdo detaj Modelet e ofruara për dhomat moderne Konceptimi […]Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Dhoma gjumi matrimoniale. Ҫdo gjë për rehatinë tuaj. Në modelet tona të dhomave të gjumit matrimoniale, janë të ofruara në kategori klasike ose moderne. Ju mund të ideoni edhe stilin tuaj personal. Ne prodhojmë me cilësi çdo detaj Modelet e ofruara për dhoma […]Mobilje Mobiljet janë ndër elementët më të rëndësishëm të një shtëpie dhe më shpesh sesa një pasqyrim i vërtetë i njerëzve që jetojnë në të. Nga stili i shtratit tek ngjyra e karrigeve, çdo detaj i vogël bën një ndikim masiv, prandaj zgjedhja e mobiljeve të duhura për shtëpinë tuaj është thelbësore. Ofron mobilje me cilësi të lartë me dizajn në trend me ndershmëri, krenari dhe origjinalitet. Ne jemi një biznes në pronësi private që dizajnon mobilje cilësore dhe të bazuara në vlera. Më shumë rreth nesh Nov 10, 2021 · Mobiljet moderne i referohen një stili specifik: Lëvizja Moderniste që filloi në fillim të viteve 1900 me shkollën e dizajnit Bauhaus. Këto dizajne ishin një rebelim kundër modeleve të zbukuruara që i paraprinë. Mendoni për modelet e art deco, dhe të gjitha lulëzimin dhe zbukurimet e tyre. MirLir.com: Mobilje në shitje në Ferizaj - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Ferizaj ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. ... Mobilje Kuzhina Moderne me Porosi. Fer Dizajn. Ferizaj Sot, 10:07. Me Marrveshje. 11 foto. Mobilje Pranojm nje vetur Kompenzim me Mobilje .portmonto moderne ne shitje. Portmonto per sallone dhe modelet me te fundit te vitit 2020. Tashme keni nje vend ku mund te merrni mire dhe lire. Mobilje zyre online për të dekoruar vendin tuaj të punës me mobilje luksoze zyre të prodhuara në Itali. Zgjidhni nga një gamë e gjerë mobiljesh moderne zyre si karrige ergonomike, tavolina dizajni, kolltuqe zyre dhe tavolina takimesh. mur moderne: p stile të ndryshme. Edhe pse mundësitë e mureve moderne nuk janë të kufizuara në klasike. Mobilje të tilla ju lejon të krijoni një shumëllojshmëri të stileve të papritura dhe interesante. Nëse ju tradicional sickens preferoni brendshme me ajër të lirë, mur Japanese modern ju ndoshta do të donte.Mobilje moderne kuzhine . Duke argumentuar rreth asaj se çfarë lloje të mobiljeve kuzhine ekzistojnë, ju mund të flisni për disa mënyra të klasifikimit. Njëri prej tyre është për materialin e prodhimit. Sipas saj, ka 4 lloje kryesore të kuzhinave: Druri natyror.Fasadat e MDF - llojet kryesore, avantazhet dhe disavantazhet. Materialet moderne bëjnë të mundur prodhimin e mobiljeve të bukura. MDF fasadat janë një pllakë, prodhuar duke shtypur copëzat e vogla të shpërndara me shtimin e lidhësve organikë që nuk përmbajnë resina të dëmshme. Ato përdoren në prodhimin e mobiljeve dhe ... Fasadat e MDF - llojet kryesore, avantazhet dhe disavantazhet. Materialet moderne bëjnë të mundur prodhimin e mobiljeve të bukura. MDF fasadat janë një pllakë, prodhuar duke shtypur copëzat e vogla të shpërndara me shtimin e lidhësve organikë që nuk përmbajnë resina të dëmshme. Ato përdoren në prodhimin e mobiljeve dhe ...Cilësi Korrektësi Më shumë produkte në galeritë tona Kuzhina Stile kuzhinash te ndryshme sipas nevojes Kerkoni cmime te lira por nuk mund ti gjeni? Jemi ketu per ju per tju ndihmuar. Shiko galerine Etazher bibliotekë Ndihuni krenar me shtepine tuaj Kerkoni cmime te lira por nuk mund ti gjeni? Jemi ketu per ju per tju […] Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne. Gama e produkteve në kategorinë e kuzhinave është e shumllojshme dhe shumë funksionale për amvisat. Ndër modelet më të kërkuara janë: #Kuzhina klasike me punime druri, #Kuzhina klasike me kombinim, #Kuzhina me banko mermeri ose graniti, #Kuzhina kombinuar me ngjyra moderne, #Kuzhina ... Magjistralja Prizren-Suharekë, kilometri i parë Prizren,Kosovë [email protected] +383 45 885 999 Ferizaj Showroom Palma Furniture, Te rrethi Ferizaj, Kosovë [email protected] +383 45 199 670 Pejë Showroom Palma Furniture, Rr Tregu i gjelbër Pejë, Kosovë [email protected] +383 45 199 667 Spreitenbach, CH Showroom Mobilje për Shtëpi & Dekorim; Kuzhina Moderne dhe Mobilje tjera. Anonim Shitësi që nga 01.03.2019. Shpallje tjera nga Shitësi. Shteti. Kosova. Qyteti. ... Kuzhina Moderne dhe Mobilje tjera.Fabrika e mobiljeve BELLINO ju ofron mobilje te kualitetit te larte, kuzhina moderne, dhoma gjumi, dyer te brendshme, divane, komoda, tavolina etj.. poboljšanje zaštite od buke i vibracija unutrašnjosti automobila. Premazi protiv šljunka izvorno su stvoreni kako bi povećali zaštitu podvozja i pragova automobila od negativnih utjecaja okoline.+383 (0) 44 355 655 | +383 (0) 49 355 655 | [email protected] bassani auspuffdeadendia book 3ebike frame only ukmarks and spencer girls dresses